W związku z zaistniałą sytuacją epidemii Zespół Interdyscyplinarny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej prosi osoby uwikłane w przemoc w rodzinie do korzystania z kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przypominamy, że wszystkie dane kontaktowe są umieszczone na naszej stronie internetowej: www.gopsnwl.pl.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej działający przy Powiatowym Centrum Rodzinie w Lęborku zawiadamia, że w sytuacjach kryzysowych, a szczególnie w związku z trudną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, można skorzystać z pomocy psychologicznej w ramach telefonu informcyjno-interwencyjnego.
Dyżur pełni Pan Przemysław Jóskowski pod tel.: 512 354 830 w dniach:

  • Poniedziałek w godzinach: 11:00 - 15:00
  • Środa w godzinach: 15:00 - 18:00
  • Piątek w godzinach: 11:00 - 18:00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami pomocy oferowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku umieszczonymi na stronie: www.pcprlebork.pl

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej informuje, iż wypłaty ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH, ŚWIADCZEŃ Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO, ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO 500+ ORAZ ŚWIADCZEŃ Z POMOCY SPOŁECZNEJ zrealizowane zostaną w dniu 23.04.2020 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej ostrzega mieszkańców naszej gminy - zwłaszcza osoby starsze i samotne przed oszustami/złodziejami, którzy podają się za pracowników Sanepidu i pod pretekstem przeprowadzenia dezynfekcji okradają mieszkania.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności !!!